IVAN BOŽIĆ

VIDEO Komentator gol hrvatskog igrača proglasio jednim od najboljih u povijesti lige

NOGOMETAŠI Celja stigli su u subotu do pobjede 3:1 protiv Domžala, nakon što su od 10. minute bili u rezultatskom minusu. Golove za preokret i pobjedu postigli su Ivan Božić, Žan Medved i Amadej Brecl, s time da je posebno spektakularan pogodak bio izjednačujući gol koji je postigao hrvatski nogometaš.

Božić, nekadašnji Dinamov nogometaš, koji je u Celju od 2019. godine, primio je loptu od suigrača Jona Šprona u 44. minuti susreta na više od 30 metara od gola, smirio je, napravio dva koraka i silovito puknuo. Lopta je završila u gornjem lijevom kutu Ajdina Mulalovića, čuvara mreže gostujuće momčadi, odbivši se pritom od grede iza crte.