VIDEO Livaković primio tri gola nakon velikih pogrešaka obrane

OLYMPIAKOS je pobijedio Fenerbahče 3:2 u prvoj utakmici četvrtfinala Konferencijske lige. Olyimpiakos je poveo 3:0 u prvih sat vremena, a sva tri gola pala su nakon velikih pogrešaka obrambenih igrača Fenerbahčea. Kostas Fortunis zabio je u osmoj minuti za 1:0. Kasnije je Fortunis asistirao Stevanu Jovetiću za pogodak za 2:0 u 32. minuti. Chiquinho je u 57. minuti povisio na 3:0. Sva tri pogotka pala su nakon velikih grešaka u obrani Fenerbahčea.

Turski klub se u nastavku drugog poluvremena vratio u utakmicu i stvorio dosta dobar rezultat za uzvratnu utakmicu. Dušan Tadić pogodio je iz penala u 68. minuti, a na 3:2 je u 74. minuti smanjio Irfan Can Kahveci. Uzvratna utakmica je za tjedan dana u Istanbulu.

Viktoria Plzen - Fiorentina 0:0

U drugoj utakmici su Viktoria Plzen i Fiorentina odigrali bez golova. Talijanska momčad je imala više loptu u nogama i bila nešto opasnija pa s više optimizma može čekati uzvrat na svom stadionu Artemio Franchi, koji će biti odigran za tjedan dana.