VIDEO Lyon je gubio u 85. minuti. Uslijedio je preokret u ludoj završnici

NOGOMETAŠI Lyona kao gosti su velikim preokretom pobijedili Lille 4:3 u utakmici 32. kola francuskog prvenstva.

Lille je vodio 2:0 golovima Bafodea Diakitea iz 21. i Edona Zhegrove iz 37. minute, Lyon je poravnao na 2:2 preko Saida Benrahme u 65. i Malicka Fofane u 82. minuti, samo da bi Diakite u 85. minuti svojim drugim golom vratio prednost domaćima. No, u dubokoj završnici su Alexandre Lacazette u 88. i Mame Balde 92. minuti kreirali potpuni preokret.

Od hrvatskih nogometaša, Duje Ćaleta-Car igrao je čitav susret za Lyon, dok je Dejan Lovren ostao na klupi. Lyon je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto s 47 bodova, dok je Lille ostao četvrti s 55, dva manje od trećeg Bresta koji drži poziciju koja vodi u Ligu prvaka. PSG je sa 70 bodova osigurao naslov prvaka.