VIDEO Majer ušao u drugom poluvremenu pa zabio dva gola za Kovačev Wolfsburg

Screenshot: Sport Klub

LOVRO MAJER postigao je dva pogotka u utakmici Wolfsburga i Hoffenheima koja se igra u sklopu 20. kola Bundeslige. Niko Kovač ostavio je Majera na klupi, no uveo ga je u 58. minuti i on mu se odužio na sjajan način.

Prvo je Majer u 58. minuti na asistenciju Kevina Behrensa vrlo preciznim udarcem s 13-14 metara neobranjivo pogodio za 1:1. Hoffenheim se brzo vratio u vodstvo preko Grische Promela, no Majer je u 70. minuti tu prednost opet poništio tako što je realizirao jedanaesterac koji je sam izborio.

► KLIKNI OVDJE I OVDJE I POGLEDAJ MAJEROVE GOLOVE.

Ispostavilo se da je drugi Majerov gol i postavio konačnih 2:2. Dodajmo da je Andrej Kramarić za Hoffenheim igrao do 86. minute. Majer je u 19. nastupu stigao do četvrtog gola u Bundesligi ove sezone, a ima i tri asistencije.