LIGA PRVAKA

VIDEO Messi je prije četiri godine imao jedan od najboljih trenutaka karijere

AMERIČKI Bleacher Report jučer je na svom Instagram profilu podsjetio na fenomenalan dribling Lionela Messija protiv Bayerna u Ligi prvaka 2015.

Katalonci su tada slavili 3:0, a Messi je zabio dva gola. Drugi u 80. minuti je bio jedan od najimpresivnijih te sezone. Messi se našao u situaciji jedan na jedan s Jeromeom Boatengom u kaznenom prostoru, fintom ga bacio na dupe i elegantno poentirao za 2:0. Neymar je potvrdio pobjedu u sudačkoj nadoknadi. U uzvratu je Bayern slavio 3:2, ali prednost iz prve utakmice bila je nedostižna.

Messijeva majstorija dogodila se 6. svibnja 2015. pa je Bleacher Report uz prigodnu fotomontažu na kojoj su Boatengu stavili klizaljke, podsjetio na taj trenutak. Nije trebalo dugo čekati na odgovor Nijemca koji je u komentarima napisao:

"Srećom, nisam imao klizaljke 2014."

Naravno, Boateng ovdje podsjeća na finale Svjetskog prvenstva u Brazilu kada je s Njemačkom svladao Messija i Argentinu. Nijemci su pobijedili pogotkom Gotzea u 113. minuti produžetka.