VIDEO Nevjerojatan kiks golmana u 2. Bundesligi. Komentator: Nečuveno

NOGOMETAŠI Kaiserslauterna pobijedili su Kiel 2:1 u utakmici 19. kola druge njemačke lige. Susret je obilježila velika pogreška Kaiserslauternovog golmana Andreasa Luthea. Njegova je nesvakidašnja pogreška u 30. minuti utakmice dovela Kiel do izjednačenja, nakon što je Daniel Hanslik pogodio u 6. minuti za 1:0 i prije no što je u 71. Terrence Boyd zabio za konačnih 2:1.

Fabian Reese ubacio je rukom loptu sa strane u sredinu kaznenog prostora, u kojem je Finn Dominik Porath uspio glavom preusmjeriti loptu u peterac. Činilo se da će Hauke Wahl nogom ispred Luthea preusmjeriti loptu, no on ju uopće nije dirao, a lopta je u naizgled bezopasnom putu prema golu došla i do mreže. Pritom je prošla kroz Lutheove noge.

"Ajme meni, kakav kiks, kakva greška Luthea. Nečuveno. Porath je strijelac, ni kriv ni dužan", rekao je komentator utakmice opisujući gol.