VIDEO Nevjerojatan promašaj Lukakua. Suigrači od jada kleknuli, hvatali se za glave

ROMELU LUKAKU postigao je samo tri gola u 16 ligaških utakmica za milanski Inter u ovoj sezoni. Mogao je taj broj biti i veći da nije promašivao neke šanse u ranijim utakmicama, ali i u ovoj subotnjoj, u kojoj je Fiorentina prekinula niz od 11 uzastopnih utakmica bez pobjede protiv Intera i slavila 1:0. Prva je to pobjeda Fiorentine protiv Intera u posljednjih šest godina, a dio zasluga za to neki pripisuju i Lukakuu.

Kod rezultata 0:0 Lukaku je bio sjajno pozicioniran da dovede Inter u vodstvo u 49. minuti. S tri metra udaljenosti od gola uspio je promašiti cijeli okvir i baciti suigrače u očaj pa su neki od njih kleknuli u nevjerici, a drugi se u jadu uhvatili za glavu. Samo četiri minute nakon toga stigla je kazna. Jedini gol na utakmici zabio je Giacomo Bonaventura, koji je najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što je Onana obranio udarac Cabrala. Dovoljno za treći uzastopni ligaški poraz Intera.