VIDEO Nevjerojatan promašaj u Australiji. Suigrači se hvatali za glavu

NEVJEROJATAN promašaj nam dolazi iz prvog ranga australskog nogometa. U 16. kolu A-League susreli su se Central Coast Mariners i Sydney FC. Gosti su uvjerljivo slavili rezultatom 1:3 čime su se popeli na šesto mjesto ligaške ljestvice s 23 boda u 16 odigranih utakmica, a domaćini su ostali na drugom te zaostaju pet bodova za vodećim Wellington Phoenixom.

Trenutak utakmice se dogodio u 28. minuti. Nakon što su gosti već poveli 0:3 golovima u 4., 8., i 20. minuti imali su najveću moguću priliku da dodatno povećaju svoje vodstvo. Stoper domaćina Brian Kaltak je poslao povratno dodavanje prema svom vrataru Dannyju Vukoviću koji na vrhu peterca katastrofalno griješi i predaje loptu u noge napadača Patricka Wooda. Umjesto da zabije najlakši gol u svojoj karijeri, 21-godišnji australski napadač je upisao sigurno najveći promašaj u karijeri.