LIGA PRVAKA

VIDEO Nevjerojatni Haaland zabio dva gola za pola sata u Ligi prvaka

MANCHESTER CITY je pobijedio Kopenhagen 5:0 u trećem kolu Lige prvaka. Englezi na poluvremenu vode 3:0, a dva gola na utakmici zabio je fantastični Erling Haaland. Norvežanin je pogodio u sedmoj minuti na asistenciju Joaa Cancela za 1:0, a drugi gol je zabio u 32. minuti poslije asistencije Sergija Gomeza. Treći gol djelo je Davita Khocholave iz gostujuće momčadi, koji je udarac Gomeza poslao u vlastitu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL HAALANDA

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL HAALANDA

Izašao na poluvremenu

Za Haalanda je ovo bio 19. gol ove sezone u 12 nastupa. Haaland je trenutno na pet golova u Ligi prvaka u tri nastupa, a u Premier ligi je u osam utakmica zabio 14 golova. Tu je upisao i tri asistencije. U nedjelju je u derbiju protiv Manchester Uniteda zabio tri gola u pobjedi 6:3, a ove srijede je nastavio sjajan niz.

Haaland je igru napustio u 46. minuti, kada ga je zamijenio Cole Palmer. City je u 55. minuti poveo 4:0 golom Riyada Mahreza, a peti gol na utakmici zabio je Julian Alvarez u 76. minuti. U utorak Kopenhagen dočekuje Manchester City.