premier liga

Pogledajte kako je Brighton u samo 18 minuta šokirao Liverpool na Anfieldu

LIVERPOOL i Brighton su u 9. kolu Premier lige odigrali 3:3, a gosti su u 17. minuti šokantno vodili 2:0 s dva prekrasna gola Leandra Trossarda. Brighton je u 4. minuti odigrao sjajnu kontru koja je izludila obranu Liverpoola, a Trossard je preciznim udarcem s lijeve strane pogodio malu mrežicu za 0:1.

Samo 13 minuta kasnije isti igrač je potpuno šokirao Anfield. Welbeck je s lijeve strane odlično vidio Marcha, koji je iz prve odigrao u prostor Trossardu, a on je praktički s iste pozicije snažnim udarcem opet pogodio suprotni kut za veliko vodstvo Brightona.

Liverpool se vratio u 34. minuti golom Roberta Firmina, a Brazilac je u 54. izjednačio na 2:2 da bi Webster autogolom u 68. potpuno okrenuo susret. Liverpool je imao pobjedu u rukama sve do 84. minute kad je sjajni Trossard hat-trickom donio gostima bod.