VIDEO Stoper Srbije katastrofalnim reakcijama poklonio dva gola Kamerunu

REPREZENTACIJA Srbije nije uspjela svladati Kamerun u utakmici 2. kola skupine G na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Dvije su momčadi odigrale 3:3 u sadržajnoj utakmici u kojoj je Srbija gubila 0:1, preokrenula na 3:1, a onda propustila to iskoristiti za prvu pobjedu na turniru.

Susret dviju reprezentacija koje su porazom krenule u natjecanje ponudio je otvoren nogomet i šest golova. Poveo je Kamerun golom Jean-Charlesa Castelletta u 29. minuti, a Srbija je preokrenula s dva gola u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Postigli su ih koje su postigli Strahinja Pavlović (45+1.) i Sergej Milinković-Savić (45+3.).

U nastavku utakmice je Aleksandar Mitrović povisio na 3:1 u 53. minnuti, a onda je Kamerun u razmaku od samo tri minute golovima Vincenta Aboubakara (63.) i Erica Maxima Choupo-Motinga (66.) stigao do boda. Razlog za to su i dvije loše reakcije srpskog stopera Nikole Milenkovića. Kod golova za 2:3 i 3:2 Milenković je zakasnio u reakciji postavljanja zaleđa.