VIDEO Ukrajinac od 100 milijuna eura čudesno slomio Ademija i suigrače

MAKEDONIJA je na Areni Toše Proeskog sve do 62. minute imala sjajan rezultat protiv Ukrajine u kvalifikacijama za Euro 2024.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ NEVJEROJATNI PREOKRET U SKOPJU

Bardhi je iz penala u 31. minuti donio domaćinu minimalnu prednost, a osam minuta kasnije je Elmas povisio na 2:0. Tako je za Arijana Ademija i suigrače bilo do zadnje trećine meča. Tada je Zabarni smanjio na 2:1. Pet minuta kasnije Juhim Konoplja je izjednačio na asistenciju Mihajla Mudrika. Isti igrač je u 83. minuti namjestio gol kojim je Cigankov izveo veliki preokret za pobjedu Ukrajine 3:2.

Mudrik (22) je u siječnju prešao iz Šahtara u Chelsea uz odštetu od 70 milijuna eura. Tako je postao najskuplji ukrajinski nogometaš u povijesti, a Chelsea bi za njega s bonusima mogao platiti 100 milijuna eura.

Makedonci su tako ostali bez ičega, a mogli su biti u sjajnoj situaciji u najtežoj kvalifikacijskoj skupini. U njoj su vodeća i 100-postotna Engleska, aktualni europski prvak Italija te Ukrajina. Na Euro se izravno plasiraju prve dvije reprezentacije.