KUP HRVATSKE

ZADAR - OSIJEK 0:3 Rutinska pobjeda Osijeka u Kupu prije derbija protiv Dinama

OSIJEK je u osmini finala Hrvatskog kupa stigao do rutinske pobjede i plasmana u četvrtfinale nakon pobjede kod trećeligaša Zadra 3:0.

U 28. minuti Špoljarić je doveo goste u vodstvo nakon gola iskosa s 10 metara pogodivši lijevi gornji kut, a već četiri minute kasnije Mance je pogodio za 2:0 nakon prekrasnog udarca s 19 metara koji se odbio od stative u gol. Konačni rezultat postavio je Špoljarić u 86. minuti.

Trener Osijeka Ivica Kulešević u Zadru je izveo miješani sastav kako bi odmorio glavne igrače za derbi koji igraju u nedjelju na Maksimiru protiv vodećeg Dinama.

Sastavi

Zadar:  J. Pinčić, Muić, Jerbić, Iveljić, Jurić, Nakić, Anić, Bugarija, Kevrić, Begonja i Sušić. Na klupi su: Jeromilov, Tokić, Butić, Stokić, Zdrilić, E. Kulaš i D. Kulaš.

Osijek: Malenica, Šutalo, Škorić, Majstorović, Talys, Mioč, Kamenar, Ndockyt, Pilj, Špoljarić i Mance