Zastrašujuće brojke Harryja Kanea. Pogledajte što radi čudesni Englez ove sezone

PLASMAN u osminu finala Lige prvaka osigurao je Bayern u skupini A. Bavarci su u susretu 4. kola pobijedili Galatasaray s 2;1, a sva tri gola su pala u posljednjih 10 minuta. Bavarci su dugo lomili turski sastav, a do vodstva su došli u 80. minuti golom Harryja Kanea. Šest minuta kasnije engleski napadač je zaključio priču pogodivši za 2:0. Kane je mogao do gola i u 53. minuti, no pogodio je vratnicu. Turci su ublažili poraz u trećoj minuti nadoknade golom Cedrica Bakambua.

Posebna priča su brojke Harryja Kanea. Engleski napadač, koji je ljetos u Bayern za 95 milijuna eura stigao iz Tottenhama, razvaljuje protivnike i u Bundesligi i u Ligi prvaka. Kane je ove sezone u svim natjecanjima odigrao 15 utakmica i zabio je čak 19 golova te ima sedam asista. U posljednjih pet susreta zabio je 10 golova i dodao dvije asistencije.