Zubac moćan, Clippersi nemoćni protiv jedne od najslabijih momčadi NBA lige

LOS ANGELES CLIPPERSI poraženi su na domaćem parketu u utakmici protiv Orlando Magica. Susret je završio 113:108 za momčad s Floride, omjerom pobjeda i poraza jednu od najslabijih u NBA ligi. Wendell Carter Jr. s 27 koševa i 12 skokova, Markelle Fultz s 28 poena i Franz Wagner s 20 koševa bili su najbolji kod pobjedničke momčadi, koja je u posljednju četvrtinu ušla s minusom od osam koševa. Nakon što je stigla do 91:90 sredinom posljednje četvrtine, vodstvo do kraja utakmice nije ispuštala.

Kawhi Leonard ponovno je propustio utakmicu za Clipperse, pa je najviše u napadu vukao Paul George. Zaustavio se na 30 koševa. Drugi najbolji strijelac momčadi i prvi skakač utakmice bio je Ivica Zubac. Odigrao je 27 minuta za Clipperse na svoj 26. rođendan, a ostvario učinak od 16 koševa i isto toliko skokova. Sedam od njih bili su napadački. Imao je i dvije blokade.