Zvezda je odigrala najgore poluvrijeme Lige prvaka zadnjih 20 godina i dobila ga 1:0

MANCHESTER CITY i Crvena zvezda od 21 sat igraju utakmicu 1. kola grupne faze Lige prvaka u skupini G. Ranije su u ovoj grupi u Bernu snage odmjerili domaći Young Boysi i RB Leipzig, a njemačka momčad se s gostovanja u Švicarskoj vraća s tri boda nakon pobjede 3:1.

U susretu Cityja i Zvezde je branitelj naslova i engleski prvak očekivano veliki favorit, ali srpski klub usprkos tome ima itekako pozitivan rezultat nakon prvog dijela. Zvezda je prvo poluvrijeme dobila s 1:0. Opta je objavila da je srpski klub, bez obzira na to, odigrao najgore poluvrijeme Lige prvaka za bilo koji klub otkako se od 2003. sakupljaju podaci.

Naime, nitko otad nije dozvolio toliko udaraca na svoj gol kao Zvezda kojoj je City u ovoj utakmici pucao čak 22 puta po golu, od čega sedam puta u okvir. Osim toga, kao što je vidljivo ispod, City je Zvezdu nadigrao i u svim drugim kategorijama. Osim one najbitnije, u koju se upisuju golovi.