HDZ: Mamić nikad NIJE bio naš član. Hajdaš Dončić je to bio, no Možemo ne napada SDP

Ilustracija: Goran Stanzl/Pixsell

Nakon što su iz stranke Možemo reagirali na bjegunca Zdravka Mamića koji je na koncertu Svetlane Cece Ražnatović toj udovici Željka Ražnatovića Arkana ljubio ruku, oglasio se i HDZ.

@telegrafrs Zdravko Mamić došao do bine i poljubio ruku Ceci. Ono što mu je @CECA rekla tom prilikom pamtiće ceo život #ceca #cecaraznatovic #zdravkomamic #jahorina #telegraf ♬ original sound - telegrafrs

Podsjetimo, iz Možemo su se osvrnuli na Mamićeve nekadašnje veze s vladajućom strankom. Istaknuli su kako je on prije bijega od hrvatskog pravosuđa bio rado viđen gost na skupovima HDZ-a, pozivao da se glasa za njih te im donirao novac.

"Dok nas HDZ podučava o domoljublju i zajedništvu, njihov donator Zdravko Mamić ljubi ruke Arkanovoj udovici, koja je ratnog zločinca i opjevala! To su ti HDZ-ovi domoljubi!", poručili su iz Možemo. Odgovor HDZ-a prenosimo u cijelosti.

"Posrnuli, licemjerni #možemosi? Napadaju HDZ premda Mamić nikad NIJE bio naš član, ali ne napadaju SDP jer je Hajdaš bio član HDZ-a. Napadaju #VladaRH iako se Čavoglave NISU izvele ni lani ni ove godine na dočeku rukometaša, ali očajnički štite Tomaševića jer su se pjevale na 2 koncerta koje je on osobno odobrio.

Ni sve zagrebačke kiše ni svi PR pokušaji skretanja pažnje & domišljanja možemosa ne mogu isprati sramotu koju su si sami nanijeli zabranom dočeka", poručio je HDZ na Facebooku.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.