Meksička vojska pobila 27 članova narkokartela

MEKSIČKA vojska je izvijestila kako je u sukobu na granici s SAD-om ubila 27 pripadnika narko kartela.

Vojna patrola se našla pod paljbom kada su prilazili navodnom trening kampu mafijaša blizu Ciudad Miera. Pokrajina Tamaulipas je posljednjih mjeseci postala krvavo bojno polje dva konkurentska kartela Zetas i Gulf.

Meksički predsjednik je 2006. godine naložio borbu protiv narkokartela, a od tada je u sukobima poginulo više od 28 tisuća ljudi.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.