Požar u trgovini Samsunga samo dan prije predstavljanja Galaxy S8

Screenshot: YouTube

OVO nije prvi put da Samsung ima problema s vatrom. Nakon svih problema koje je imao sa spontanim zapaljenjima modela Galaxy Note 7, korejski proizvođač doživio je novu nesreću.

Ovaj puta, samo dan prije predstavljanja novog modela Galaxy S8, Samsungovu trgovinu "Samsung Experience Store" u Singapuru zahvatio je požar.


Nije bilo žrtava


Na sreću, trgovinu je požar zahvatio danas u rano jutro, prije otvaranja, tako da nije bilo žrtava. No nastala materijalna šteta nije zanemariva te će trgovina biti neko vrijeme zatvorena zbog preuređenja.

Odmah su se proširila nagađanja da je požar izazvao novi model koji čeka predstavljanje, no iz Samsunga su to demantirali te objavili da surađuju s nadležnim institucijama kako bi otkrili pravi uzrok požara.
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.