Suradnja Končar-INEM-a i tvrtke Filex

DOMAĆI proizvođač računala, zagrebačka tvrtka Končar-INEM i tvrtka Filex, sklopile su ugovor o suradnji, kojim će se Končareva računala od sada moći kupiti i u toj tvrtki.

Ovim partnerstvom, Končar INEM je dodatno osnažio svoju prodajnu i partnersku mrežu, tako da se Končar računala danas mogu kupiti na 24 prodajna mjesta u 13 gradova diljem Hrvatske.

Ovim ugovorom proširena je distributerska mreža tvrtke Končar-INEM, te su Končar računala postala još dostupnija.

Naglasak u Filexu biti će na prijenosnim računalima, a tu će veliku ulogu imati dva nedavno predstavljena: Končar Niko, najjača hardverska konfiguracija na svijetu, te Končar Dino čija su ciljana publika učenici i studenti.

Osim upravo potpisanog partnerstva sa tvrtkom Končar-INEM, Filex zastupa snažne strane informatičke tvrtke poput Apple Computers, Agfe te softverske tvrtke 4D Inc.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.