Hajdukovci se ispucali na Mosoru

NOGOMETAŠI Hajduka uspjeli su lakše nego što se  to očekivalo doći do pobjede nad drugoligašem Mosorom. Prijateljska utakmica koju je na pomoćnom Hajdukovom igralištu sudio Edi Šunjić okončana je rezultatom 4:0 u korist ekipe Ivana Pudara.

Splitski strateg nakon napornog pucačkog treninga odlučio je poštedjeti udarni napadački dvojac Kalinić - Rukavina i priliku pružiti mladim igračima te rekovalescentima, koje su pojačali Rubil, Bartolović i Mađar Lisztes.

Pogotke za Hajduk postigli su Čubrilo u 8. minuti, Grgčić u 42. minuti te Selak u 46. i 65. minuti, prenosi Glas Dalmacije. Hajduk je, dodajmo, nastupio u sastavu: Tomić, Buljat, Linić, Pandža, Grčić, Gabrić, Rubil, Ljubičić, Lisztes, Bartolović i Čubrilo, dok su u drugom dijelu zaigrali još i L. Kalinić, Peraić, Tole, Maleš, Oremuš te Selak.