Toyota Avensis: Redizajnom do svježine

TOYOTA je u sklopu frankfurtskog salona predstavila redizajnirani Avensis, i dalje dostupan u limuzinskom i karavanskom izdanju.

Facelift donosi novo, atraktivnije lice s redizajniranom maskom i atraktivnije odmjerenim prednjim svjetlima. Isti recept s naglaskom na svjetla primijenjen je i straga, no u konačnici su zadržani isti gabariti vozila. Manje modifikacije uočavaju se i u kabini, posebno po pitanju kvalitete samih materijala. Novost je i bijelo osvjetljenje instrumenata, te tri verzije novog multimedijalnog sustava sa 6,1-inčnim zaslonom i 11 zvučnika.

Opcijski se nudi Pre-Crash sustav automatskog kočenja upravljan radarskim senzorom, a koji se nadovezao na sustave upozorenja prelaska vozne trake i adaptivnog tempomata.

Ponuda motora ostaje ista, uz napomenu kako je obnovljenom 2.0 D-4D dizelašu smanjena potrošnja i emisija CO2.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.