Ta tvrtka, koja u svom vlasništvu ima čitavu jednu stambenu četvrt, navodi da je vođenje ljubavi dio normalnog obiteljskog života i nikako ne može biti razlog za izbacivanje iz stana.
I točno, takav je švedski zakon. Susjede se ne smije uznemiravati bukom - bilo da dolazi iz televizora, glazbenih uređaja ili postelje - ali samo navečer i noću.
Stoga je i pritužba navedenih stanara odbačena jer se zaljubljeni par može "čuti" gotovo svakodnevno, ali samo tijekom popodneva.