GIBONNI, ambasador dobre volje pri UNICEF-u, snimio je spot kojim će pozivati građane Hrvatske da slanjem SMS poruke pomognu žrtvama potresa u Haitiju.
Potaknut primjerima iz cijelog svijeta, a posebno velikom humanitarnom akcijom "Nada za Haiti" u kojoj je ovoga petka u Americi sudjelovalo više od stotinu glazbenih i filmskih zvijezda, naš je priznati umjetnik Zlatan Stipišić Gibonni snimio spot za pomoć Haitiju. U spotu Gibonni apelira na građane Hrvatske da pomognu zemlji koju je pogodio najjači potres u posljednjih 200 godina i u kojem je život izgubilo stotinu tisuća ljudi.
"Pet kuna je dovoljno da jedno dijete ima pitku vodu mjesec dana"
Spot će se od ovog utorka prikazivati na televiziji, a slanjem SMS poruke na broj 67677 donirate 4,96 kn za žrtve potresa u Haitiju.
>>> Donatorski telefon za pomoć Haitiju: 060 90 11 (6,15 kn, PDV uključen) <<<