900 milijuna dolara težak ugovor: Zna se kad počinje 25. sezona South Parka

Foto: Press

TEŠKO se uopće prisjetiti trenutaka kada smo prvu sezonu animirane hit serije gledali u RealPlayeru na svojim računalima, ali kontroverzni osnovnoškolci Matta Stonea i Treya Parkera dogurali su do 25. sezone. 

Comedy Central ovu će srebrnu godišnjicu proslaviti u kolovozu, a neki se već šale da će nuklearnu apokalipsu preživjeti samo žohari, Simpsoni i South Park. Dobra vijest je to da će 25. sezona, za razliku od prošle, biti prava sezona, a ne nekoliko specijala. Pravu sezonu od 10 epizoda nismo imali od prosinca 2019. 

Tijekom 2020. dobili smo samo jedan jednosatni specijal The Pandemic Special koji je u ožujku prošle godine dobio i nastavak South ParQ Vaccination Special, a zatim i dva filma za Paramount+ (South Park: Post Covid i South Park: Post Covid: The Return of Covid).

Parker i Stone u kolovozu 2021. potpisali su 900 milijuna dolara težak ugovor za još pet sezona i 14 filmova, a prva od planiranih pet s emitiranjem kreće 2. veljače 2022. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.