Mogu li puderi od pedesetak kuna biti dobri? Ovaj je pokazao da mogu!

Foto: Press

ISPROBALE smo tekući puder s matirajućim efektom po vrlo pristupačnoj cijeni.

A upravo nas je cijena od pedesetak kuna privukla da testiramo koliko takvi proizvodi uopće mogu biti kvalitetni. I moramo priznati, ovaj nas je ugodno iznenadio.
 
Radi se o Catrice All Matt plus puderu. Njegova formula doista daje prirodan, mat efekt, no nemojte očekivati da će potrajati predugo. Velika je prednost što ovaj puder lijepo prikriva nepravilnosti i ne stvara osjećaj nošenja maske na licu te se lako razmazuje. No, nakon nekog vremena zamasti određena područja (u našem slučaju konkretno nakon dva sata), što se učinkovito može riješiti puderom u kamenu, a upravo je ta kombinacija ona koja nas je oduševila. Nakon 5 sati očekujte da će potpuno nestati s lica, ako ga ne nanesite u nekoj kombinaciji.
 
Upravo zato, preporučujemo ga curama s normalnim tipom kožem, a nipošto onim masnim. Za masniju kožu svakako isprobajte Max Factor Face Finity All Day Flawless puder.
 
Također, odlično će poslužiti u kombinaciji s nekim skupljim i kvalitetnijim puderom, a tu prije svega mislimo na svijetlije nijanse, koje smo isprobali (020 Nuide Beige).
 
S obzirom na cijenu, možemo reći da je puder odličan. U usporedbi s drugim, skupljim proizvodima, dale bi mu ocjenu 3.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.