Gotička elegancija Florence Pugh na premijeri Dracule

Foto: Profimedia

Pri kreiranju rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani. Svaki sadržaj ili proizvod koji je sponzoriran će biti i posebno označen kao takav.

FLORENCE Pugh zna da je klasična crna haljina uvijek siguran odabir, a tu je modnu maksimu potvrdila na premijeri West End produkcije "Dracula", u kojoj glumi Cynthia Erivo. Pojavivši se na crvenom tepihu londonskog kazališta Noel Coward, Pugh se odjenula u skladu s gotičkom tematikom predstave, predstavivši vlastitu interpretaciju mračne elegancije. Nosila je dugu, pripijenu maksi haljinu s potpisom brenda Patou za jesen 2026.

Gotička elegancija s potpisom

Kreacija se isticala visokim ovratnikom, lepršavim kratkim rukavima i uzorkom od tamnocrnog baršuna koji je prikazivao siluete konja, krilatih stvorenja i ljudi - prikladno s obzirom na to da je ovo godina vatrenog konja. Pugh je dopustila da haljina bude u prvom planu pa je modne dodatke svela na minimum, odabravši samo par srebrnih visećih naušnica u obliku cvijeta.

Jedini dašak boje unijela je odabirom šminke - tamnocrvenim ružem i metalik lakom za nokte. Nakon predstave, glumica je fotografirana pri izlasku iz kazališta s crnom kožnatom torbicom u obliku polumjeseca, također s potpisom brenda Patou.

Pugh je i ranije pokazala da cijeni moć upečatljive crne haljine. Prošlog proljeća, tijekom promotivne turneje za film "Thunderbolts", u New Yorku se pojavila u izazovnoj crnoj kožnoj haljini s ovratnikom, otvorenim leđima i visokim prorezom do bedra.

Haljina kakvu je nosila nije dostupna u prodaji, no pronašli smo nekoliko komada u sličnom stilu.

Maxi haljina, Killstar, akcijska cijena je 36 eura
Maxi haljina, Killstar, 90 eura
Lipsi haljina, Zalando, 116 eura
Ermanno Scervino haljina, Farfetch, akcijska cijena je 629 eura
Gemy Maalouf haljina, Farfetch, 4758 eura
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.