Pri kreiranju rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani. Svaki sadržaj ili proizvod koji je sponzoriran će biti i posebno označen kao takav.
Još u studenom prošle godine na Index Oglasima osvanuo je oglas za prodaju luksuzne vile na otoku Šolti. I dalje privlači veliku pažnju. Riječ je o modernoj nekretnini u mirnom mjestu Gornje Selo koja se, prema navodima oglašivača, ističe predivnim panoramskim pogledom na more.
Vila je izgrađena 2024. godine, a njezin dizajn i opremljenost svrstavaju je u kategoriju luksuznih objekata za odmor. Cijena iznosi 2.000.000 eura, što je oko 7407 eura po kvadratnom metru. Prema oglasu, stambena površina prostire se na 270 m², a izgrađena je na prostranom i potpuno ograđenom posjedu od čak 1800 m².
Posebnost ove nekretnine, kako navodi oglašivač, leži u savršenoj kombinaciji modernih i tradicionalnih materijala. U gradnji su se ispreplitali tradicionalni kameni i moderni betonski zidovi, čime je postignut jedinstven estetski dojam koji spaja suvremenu arhitekturu s mediteranskim okruženjem.
Unutarnji raspored vile pažljivo je osmišljen. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak minimalističkog uređenja, čiji je središnji ukras veliko stablo masline. Pored dnevnog boravka smještena je i potpuno opremljena moderna kuhinja, iz koje se izravno izlazi na vanjsku terasu.
Vanjski prostor vile nudi brojne sadržaje za opuštanje i uživanje. Na terasi se nalazi vanjski bazen okružen ležaljkama za sunčanje. U oglasu se također spominje i natkrivena vanjska kuhinja, idealna za druženja, te vanjska sauna koja dodatno podiže razinu luksuza.
Na katu vile, prema oglasu, smještene su četiri spavaće sobe i tri kupaonice. Oglašivač navodi da spavaće sobe imaju izlaz na veliku terasu, na kojoj se nalazi i jacuzzi. S te se terase pruža, kako je istaknuto, predivan panoramski pogled na more prema Splitu.
Što se tiče praktičnih detalja, posjed nudi dovoljno parkirnih mjesta za više vozila. Osim vanjskog parkinga, sa stražnje strane vile nalazi se i garaža predviđena za smještaj dva automobila.
Vila je smještena u mirnom okruženju Gornjeg Sela na Šolti, što je čini idealnom za one koji traže privatnost i bijeg od gradske vreve. Svojom modernom arhitekturom, bogatom opremom i izvanrednim pogledom, ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu.
Oglas pogledajte ovdje.