2. Bundesliga: Pobjeda Hrgovića i Biliškova, poraz Drpića

NOGOMETAŠI Greuther Fürtha deklasirali su FSV Frankfurt s 4:0 u 2. kolu druge Bundeslige, a oba hrvatska nogometaša u dresu pobjednika odradila su na terenu svih 90 minuta.

Kapetan Marino Biliškov i donedavni nogometaš Dinama Mirko Hrgović dobili su puno povjerenje trenera u posljednjem redu Greuther Fürtha koji je do visoke pobjede došao pogocima Mokhtarija u 22., Nehriga u 47. te Nöthea u 56. i 61. minuti.

Dino Drpić je također na terenu proveo svih 90 minuta, ali njegov Karlsruhe nije bio uspješan, na gostovanju kod Paderborna je poražen s 2:0, a naš je branič, kao i u prošlom kolu, zaradio žuti karton. U posljednjoj utakmici u petak Duisburg i Energie Cottbus su odigrali neodlučeno 2:2, a Stivena Rivića nije bilo u kadru gostiju.