Advocaat donio nadu Srbima: Orlovi remizirali s Francuskom!

SRBIJA je remizirala s Francuskom 1:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Beogradu. Ovo je ujedno bila i premijerna utakmica novog srpskog izbornika Dicka Advocaata, koji je na klupi Srbije zamijenio Sinišu Mihajlovića.

Francuzi su u 13. minuti stigli u vodstvo preko Paul Pogba koji je iskoristio nesmotrenost srpskih braniča, ali gosti nisu uspjeli zadržati prednost, jer je Aleksandar Kolarov u 80. minuti preciznim projektilom postavio rezultat na konačnih 1:1.

Podsjećamo, Srbija je u kvalifikacijskoj skupini s Portugalom, Danskom, Albanijom i Armenijom.

Advocaat: Možemo mi i bolje

Srpski mediji oduševljeni su novom Srbijom, koja je pod Advocaatom zaigrala u formaciji 4-3-3. Međutim, nizozemski stručnjak na klupi Orlova nije bio u potpunosti zadovoljan.

"Naša budućnost je čvrsta obrana. Imam dobru bazu igrača, ali mi možemo igrati još bolje", rekao je Advocaat, koji je upozorio na težinu kvalifikacijske skupine.

"Albanija je pobijedila Portugal na gostovanju, što dovoljno govori o njihovoj kvaliteti. Neka svima bude jasno - nema slabih protivnika!", zaključio je srpski izbornik.