Barcelona i dalje gazi u Primeri!

BARCELONA je u 15. kolu Primere na krilima rekordera Lionela Messija došla do pobjede protiv Betisa. Katalonci su na gostovanju slavili 2:1 te su tako upisali 14. pobjedu u sezoni.

Barcu je u vodstvo doveo Messi pogotkom u 16. minuti, a da se upiše u povijest trebalo mu je još devet minuta kada je zabio svoj drugi gol na susretu, odnosno 86. gol u godini.

Betis je do pogotka došao nakon jedne lijepe akcije u 39. minuti. Vadillo je odlično podvalio loptu Castru, koji je neometan sa osam metara pogodio u mrežu Victora Valdesa.

Međutim, nakon pobjede i Messijeva rekorda, Barcelona je primila i jednu lošu vijest. Naime, Cesc Fabregas stradao je u 10. minuti susreta, a prema prvim informacijama neće ga biti u sastavi 3-4 tjedna.

Betis - Barcelona 1:2