Bijeli porazom zaključili pripreme: Koper - Hajduk 2:0

HAJDUK je dvotjedne istarske pripreme zaključio gostovanjem u Kopru. Suparnik Tudorovim izabranicima bio je slovenski prvoligaš Koper koji je slavio s 2:0.

Slovenci su poveli u 21. minuti kada je vratar Kalinić postigao autogol nakon što mu je lopta prošla ispod noge. Konačan rezultat postavio je sedam minuta prije kraja utakmice Dejan Peševski preciznim udarcem s deset metara.

Kouassi završio u bolnici

Tudor u ovom susretu nije mogao računati na Milevskog, Vršajevića, Vasilja, Gotala i Mezgu, a od prve minute na travnjak je poslao sastav: Kalinić, Milović, Maloča, Nižić, Bašić, Kouassi, Caktaš, Vlašić, Sušić, Vuković, Maglica.

Susret je, pored smiješnog prvog pogotka, obilježila i ozljeda Kouassija, koji je završio u bolnici.

Hajduku je ovo prvi poraz na pripremnim utakmicama tijekom boravka u Istri, a do sada su pobijedili Krku (0:1), Jadran Poreč (1:3) i Ankaran (0:7).