CSKA deklasirao Rostov, Pletikosa primio šest komada

U SUSRETU šestog kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA je u Moskvi deklasirao Rostov na čijim vratima je bio Stipe Pletikosa čak 6:0.

Zanimljivo, Rostov je u prvom poluvremenu primio samo jedan pogodak, no u nastavku je uslijedila golijada. Bibras Natcho je zabio tri gola (42-11m, 54, 90), dva pogotka je postigao Ahmed Musa (52, 59), a jedan Roman Eremenko (65). Pletikosa je branio cijeli susret, a svih 90 minuta za Rostov je odradio i Hrvoje Milić.

U derbiju kola Zenit je u Moskvi pobijedio Lokomotiv 1:0, a pogodak odluke zabio je Javi Garcia u 60. minuti. Vedran Ćorluka je u domaćim redovima odradio cijeli susret, a u 58. minuti je dobio žuti karton.

Rubin je kod kuće odigrao 1-1 protiv Ufe, a Marko Livaja je utakmicu pratio s Rubinove klupe.

Na ljestvici vodi Zenit sa šest pobjeda iz šest susreta. Na drugom mjestu je Kuban sa 14 bodova, dok je treći Terek sa 13 bodova. Lokomotiv je osmi s osam bodova, a Rostov drži 14. poziciju sa četiri boda, tri više od samog začelja.