Cavani i Lavezzi izbušili Subašića, Di Maria za PSG debitirao sjajnom asistencijom

PSG je u četvrtom kolu francuske lige na uvjerljiv način stigao do četvrte pobjede. Na gostovanju je s 3:0 slavio protiv Monaca.

Klub iz Kneževine držao je "nulu" do 57. minute kada je Edinson Cavani na asistenciju Blaisea Matuidija sjajnim udarcem glavom matirao Danijela Subašića.

Isti igrač je pogodio za 0:2 petnaest minuta kasnije nakon odličnog proigravanja Zlatana Ibrahimovića, a konačan rezultat postavio je sedam minuta prije kraja Ezequiel Lavezzi na fantastičnu asistenciju Andela Di Marije, debitanta i najvećeg ovosezonskog pojačanja francuskog prvaka.

Koliko je PSG bio dominantan govori to što je imao čak 19 udaraca, od čega osam u okvir gola uz 71 posto posjeda lopte, te to što je Subašić bio među najbolje ocijenjenim igračima poražene momčadi.

Mario Pašalić odigrao je posljednjih deset minuta za Monaco, koji ga je posudio od Chelseaja.