Chelsea na krilima Torresa slavio u Sunderlandu, Arsenal s bijele točke slomio WBA

CHELSEA je ostvario prvu prvenstvenu pobjedu pod vodstvom Rafe Beniteza. Bluesi su slavili na gostovanju u Sunderlandu s 3:1.

Fernando Torres doveo je Chelsea u vodstvo u 11. minuti nakon sjajne asistencije Edena Hazarda. Španjolac je postigao i drugi pogodak na utakmici iz jedanaesterca. Juan Mata je u drugom dijelu povisio na 3:0, a domaća momčad je preko Johnsona smanjila.

Arsenal je na Emiratesu svladao West Bromwich Albion s 2:0. Oba pogotka Topnici su postigli iz jedanaesterca. Najprije u 26. minuti, a zatim i u 64. Oba puta siguran je bio Mikel Arteta.

Utakmicu s najviše pogodaka odigrali su domaći Swansea i Norwich. Gosti su pobijedili 4:3. Četiri gola viđena su na susretu Wigana i QPR-a, gdje nije bilo pobjednika (2:2). Southampton je golom Puncheona slavio protiv Readinga, a pogodaka nije bilo u dvoboju Aston Ville i Stokea.