Empoli ispustio 2:0 protiv Milana, Torres zabio prvijenac za "rossonere"

FERNANDO TORRES zabio je svoj prvi gol u dresu Milana na gostovanju kod Empolija, koje je za "rossonere" proteklo puno teže nego su očekivali.

Empoli, koji nakon četiri kola još ne zna za pobjedu, je u 13. minuti poveo golom Tonellija, a u 21. Pucciarelli je povisio na veliku prednost koju je dvije minute prije odmora smanjio Torres. Bivšoj zvijezdi Atletica, Liverpoola i Chelseaja bio je to prvi gol za Milan u koji je stigao krajem ljetnog prijelaznog roka.

U 57. minuti Keisuke Honda zabio je za izjednačenje na 2:2, a do kraja su domaći ostali s igračem manje zbog isključenja Valdifiorija u 86. minuti.

Milan je privremeno treći, a prije ovog remija upisao je poraz u derbiju s Juventusom i dvije pobjede. Na vrhu Serie A su Roma i Juventus sa po maksimalnih devet bodova.