Fantastični Kramarić presudio Zagrebu na Kantridi

NA spektakularan način Rijeka se svojim navijačima iskupila za dva bolna poraza u nizu, od Standarda i Dinama. Dva puta Kramarić i jednom Krstanović. Tri predivne akcije i tri gola za nova tri boda Rijeke. Zagreb je na Kantridi nadigran s 3:0.

Posebno je briljirao Anas Sharbini koji je dva puta asistirao, dok je jednu asistenciju upisao  Moises. Ali bila je to odlična predstava cijele Rijeke koja se odmah na početku utakmice postavila agresivno i nadmoćno na sredini terena te je Zagreb već na poluvremenu gubio 2:0.

Najprije je u 21 minuti Kramarić nakon sjajnog centaršuta Sharbinija zakucao glavom, da bi već tri minute poslije bilo sve riješeno. Fantastičnu akciju odigrali su Moises, Vešović i Jugović, da bi Moises pronašao Kramarića, koji iz blizine ne promašuje.

Drugi dio je bio nešto slabijeg intenziteta od prvoga, a Krstanović, koji je na poluvremenu zamijenio Moisesa, u svojem prvom dodiru s loptom poentira.

Deseti susret u HNL-u ove sezone i osma pobjeda Rijeke. Kako je Dinamo remizirao u Koprivnici, Rijeka je sada samo dva boda iza lidera prvenstva.

U sljedećem kolu Rijeke gostuje kod Hajduka, ali prije toga poslastica na Kantridi. U četvrtak, u 2.kolu skupine G UEFA Europske lige, Sevilla gostuje na Kantridi.