Federer i Ferrer u finalu Cincinnatija, Ivanović spasila dvije meč-lopte i šokirala Šarapovu

U FINALU Mastersa u Cincinnatiju igrat će Roger Federer i David Ferrer.

Federer je neočekivano lako u polufinalu pobijedio Miloša Raonića. U prvom setu je bilo 6:2 za Švicarca, a u drugom 6:3. Tako je Federer izborio četvrto finale zaredom.

Ferrer je Julienu Benneteauu prepustio, također, pet gemova. Rezultat je bio 6:3, 6:2 za Ferrera koji će protiv Federera loviti prvu pobjedu u međusobnim okršajima.

Ana Ivanović izborila je finale ženskog dijela turnira. Protiv Marije Šarapove vodila je 6:2, 4:0, ali je tada stala i Šarapova je u trećem setu imala dvije meč-lopte. Ana ih je spasila, a zatim sa 7:5 dobila treći set.

U finalu će igrati protiv Serene Williams koja je u tri seta pobijedila Caroline Wozniacki.