Hajduk se oprašta od Turske: Kouassi srušio Dinamo Tbilisi!

HAJDUK se pobjedom oprašta od priprema u Turskoj. Bijeli su slavili protiv Dinama iz Tbilisija s 2:1, a prvo ime splitske momčadi bio je napadač Jean Kouassi, koji je zabio dva pogotka.

Kouassi je načeo Dinamo u 34. minuti nakon fantastičnog solo prodora Antona Maglice, a na 2:0 povisio je u 84. minuti kada je Duašvili obranio pokušaj Vršajevića, ali se lopta odbila do usamljenog Kouassija kojem nije bilo teško pospremiti loptu u mrežu.

Momčad iz Tbilisija ublažila je poraz u 89. minuti.

Dinamo Tbilisi: Loria (Duašvili 30) - Papana, Gvelesiani, Rehviašvili, Kvirhelia – Cincadze – Xisco, Janelidze, Dzaria, Diasimadze – Modebadze.

Hajduk: Kalinić, Vršajević, Maloča (c), Milović, Milić, Bradarić, Sušić, Andrijašević, Maglica, Abdukholikov (Jozinović 79), Kouassi