Hat-trick Reusa za novu pobjedu Dortmunda!

BORUSSIA DORTMUND nastavila je nemogući lov za Bayernom, koji nakon 22. kola bježi 15 bodova. U večernjem susretu istog kola aktualni prvaci s 3:0 su pobijedili Eintracht Frankfurt uz hat-trick Marca Reusa!

Reus je fantastično otvorio utakmicu i na rijetko viđen način zabio dva gola u manje od dvije minute. Marco Götze asistirao mu je za prvi gol već u 8. minuti, a u 9. mu je Hummels namjestio drugi za 2:0 protiv četvrtoplasirane momčadi Bundeslige.

Uslijedile su četiri "crne" minute domaćih koji su ostali s igračem manje nakon isključenja Schiebera zbog dva žuta kartona u 27. i 31. minuti. U nastavku je Reus dodao i treći gol u 65. minuti, a do kraja su i gosti završili s desetoricom nakon isključenja Inuija.