Jazvić srušio Osijek u Sigetu, HD više nije posljednji na tablici

POSLJEDNJU utakmicu 27. kola domaćeg nogometnog prvenstva odigrali su u Sigetu domaći Hrvatski dragovoljac i Osijek. Slavili su na kraju Dragovoljci i tako nakon dugo vremena napustili posljednje mjesto na tablici.

HD-u se isplatio presing u početnom dijelu susreta, poveli su u 18. minuti. Nakon pogreške Kurtovića Doležal je pobjegao i ubacio u sredinu, gdje se Jazvić našao na pravom mjestu i zabio za 1:0.

Osijek se probudio tek u nastavku prvog poluvremena, nedovoljno za nešto više od par prilika, a u drugom djelu su Crni već od početka pristupili zatvorenije. Ipak, u 66. minuti Jazvić je imao veliku priliku, no promašio je vrata iz dobre pozicije.

Sve je, međutim, popravio dvije minute kasnije. Ovaj put Kurtoviću bježi sam Jazvić, izlazi sam pred gostujućeg vratara i zabija za 2:0. Do kraja nije bilo više promjena, HD je došao do 16. osvojenog boda, baš koliko ima i Osijek.