Futsal Dinamo nakon produžetaka pobijedio Olmissum u prvoj utakmici finala

FUTSAL DINAMO pobijedio je u Zagrebu Olmissum 6:4 nakon produžetaka u prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL. Prvo poluvrijeme bilo je bez golova, no u drugom je krenula prava golijada. Olmissum je poveo u 27. minuti pogotkom Jeremyja Bukovca. Poravnao je u 33. Nikola Zonjić, koji je lijevom nogom pogodio nakon okreta s desetak metara.

Futsal Dinamo stiže do preokreta golom Tihomira Novaka u istoj toj 33. minuti, no Antonio Sekulić majstorskim pogotkom u 38. poravnava rezultat na 2:2. Kad je Kristijan Čekol zabio gol za 3:2 13 sekundi prije kraja, izgledalo je kao da je utakmica gotova, no Duje Kustura u sljedećem je napadu šest sekundi prije kraja zabio za 3:3 i odveo utakmicu u produžetke.

U dodatnih deset minuta dominirao je Luka Perić, koji je zabio sva tri pogotka za Dinamo. Olmissum je zabio jednom u produžetku, a strijelac je bio Antonio Sekulić. Finale SuperSport 1. HMNL igra se na tri dobivene utakmice. Sljedeća se igra u ponedjeljak, ponovo u Zagrebu.