Kramer nakon sudara s Garayem doživio potres mozga i ne sjeća se finala

CIJELI je svijet s punom pozornošću sinoć popratio svih 120 minuta finalnog meča na svjetskom prvenstvu u Brazilu u kojem je nakon teške borbe Njemačka pogotkom Goetzea svladala Argentinu 1:0.

No, malo je tko primijetio dramu koju je proživljavao mladi igrač Elfa, Christoph Kramer. On je nakon jednog sudara sa Ezequielom Garayem doživio potres mozga i kolabirao je na terenu punih deset minuta nakon primljenog udarca. Posljedice nisu nimalo bezazlene. Naime, mladi se Nijemac ne sjeća gotovo ničega.

''Zaista se ne mogu sjetiti većine utakmice. Gotovo cijelo prvo poluvrijeme mi je u mraku, a poslije sam bio i uvjeren da sam napustio igru odmah nakon udarca. Pojma nemam kako sam uopće došao u svlačionicu. Zaista se ne sjećam ničega. U mojoj glavi, utakmica je počela od drugog poluvremena'', izjavio je Kramer za njemačke medije.

Inače, Kramer je dobio priliku zaigrati u finalu nakon što se na zagrijavanju ozlijedio Sami Khedira.