Kranjčar s dvije asistencije briljirao u derbiju protiv Burnleyja

NIKO KRANJČAR uživa u QPR-u. Hrvatski reprezentativac potvrdio je odličnu formu u utakmici 29. kola druge engleske lige, u kojoj je njegov QPR na domaćem terenu remizirao protiv trećeplasiranog Burnleyja 3:3.

Kranjčar je upisao dvije asistencije, ali to nije pomoglo njegovoj ekipi koja je morala spašavati bodove u drugom poluvremenu, iako je u prvom vodila 2:1. Gosti su u 54. i 62. minuti preko Vokesa preokrenuli rezultat iz 2:1 u 2:3, ali QPR je uspio izjednačiti u 79. minuti preko Maige.

QPR je tako izbjegao neugodan poraz, koji bi opasno ugrozio njegove šanse u borbi za izravan plasman u Premiership. Kranjčarova ekipa trenutačno drži drugo mjesto s 56 bodova, a za vratom im puše Burnley koji ima tri boda manje. Prvo mjesto rezervirano je za Leicester koji je sa 66 osvojenih bodova apsolutno nezaustavljv ove sezone.