Liberec napravio senzaciju u Marseilleu

SENZACIJU 2. kola Europa lige priredio je Slovan Liberec, momčad koja je u kvalifikacijama izbacila splitski Hajduk. Česi su na Velodromeu porazili Marseille s 1:0.

U skupini F Liberec je došao do prve pobjede golom Coufala u 84. minuti.

U drugoj utakmici skupine Braga je s 1:0, golom Hassana u 5. minuti, porazila Groningen i predvodi skupinu s dvije pobjede.

Rapid Beč vodeći

U skupini E Rapid je u Minsku pobijedio Dinamo 1:0 i ostvario drugu pobjedu. Tri boda Austrijancima donio je Steffen Hofmann (55). Matej Jelić je igrao za Rapid do 86. minute, a za domaće je od prve minute igrao bivši napadač zagrebačkog Dinama Fatos Beqiraj.

Pobjedu identičnim rezultatom ostvario je i Villarreal protiv Viktorije Plzen. Pogodak odluke zabio je Baptistao (54). Na ljestvici vodi Rapid sa šest bodova, Viktorija i Villarreal imaju po tri boda, a Dinamo je na začelju s nulom na svom kontu.