Lokosice razbile Crvenu Zvezdu u Beogradu

RUKOMETAŠICE Lokomotive slavile su u Beogradu, u osmini finala Challenge kupa, protiv Crvene Zvezde sa 26:21.

Ivana Milić i Marija Milić prednjačile su po postignutim golovima. Ivana je zabila devet komada, dok je Marija postigla pet. Katarina Ježić odradila je lavovski posao na crti, a vrlo dobra na golu bila je Dubravka Bukovina koja je skinula tri sedmerca i upisala još osam obrana.

S druge strane u Hrvatica u dresu Crvene Zvezde Danijela Mistrić postigla je sedam golova.

Utakmica se odigrala pred oko 800 gledatelja, a sudile su sutkinje iz Srbije pošto sutkinje iz Mađarske nisu stigle zbog loših vremenskih uvjeta.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.