Mandžukiću slomljen nos, potrebna je operacija

IAKO je u svom debiju za Atletico u Ligi prvaka zabio gol u jučerašnjem meču protiv Olympiakosa, hrvatski reprezentativac neće po dobrome pamtiti gostovanje u Pireju. Najprije su domaćini pobijedili Atletico s 3:2, a uz to je hrvatski reprezentativac već u trećoj minuti utakmice zaradio tešku ozljedu.

Naime, igrač grčkog prvaka, Pajtim Kasami, u jednom je duelu snažno udario laktom Mandžukića po licu, slomivši mu pritom nos. Hrvatski reprezentativac je ostao ležati krvavog lica na terenu, nakon čega je i privremeno napustio teren, no vratio se i u 38. minuti i sa slomljenim nosom je zabio gol.

"Nakon pregleda je ustanovljeno kako je Mandžukiću slomljen nos i u četvrtak će biti operiran u klinici FREMAP de Majadahonda. Zahvat će obaviti ugledni stručnjak dr. Pedro Llopis," javljeno je iz Atletica.

Koliko je ozljeda teška i koliko će Mandžukić izbivati s travnjaka, još nije poznato.