Mane za povijest: Napadač Southamptona zabio hat-trick za manje od tri minute

SOUTHAMPTON je sklopu 37. kola Premiershipa pobijedio Aston Villu s čak 6:1, a nevjerojatno prvo poluvrijeme odigrao je napadač ''Svetaca'' Sadio Mane

Mane je zabio najbrži hat-trick u povijesti  Premiershipa, a vjerojatno je ovo bio i najbži hat-trick u povijesti  nogometa.

Naime, Maneu je bilo potrebno svega 2,56 minuta za sva tri gola, točnije zabijao je u razmaku od 13. do 16. minute i tako je oborio rekord legendarnog Robbiea Fowlera , koji je postigao tri gola za 4 minute i 33 sekunde.

Da ludih 45 minuta postanu još luđe pobrinuo se Shane Long s dva gola, a posebno je bio dojmljiv onaj drugi s 35 metara.

Benteke je do odmora smanjio na 5:1, a na samom kraju utakmice, na asistenciju Manea zabija i Pelle za velikih 6:1.

Southampton je šesti dok je Aston Villa 14. na ljestvici.