Medvjedi slavili protiv KAC-a u Areni nakon produžetka!

MEDVJEDI su pobijedili u drugom kolu međurunde EBEL-a. U Areni je pao austrijski KAC s 5:4.

Medveščak je sjajno otvorio susret i poveo u petoj minuti pogotkom Andyja Serticha, ali u sljedećih pet minuta gosti su zabili tri gola. Redom su pogađali Michael Siklenka, David Schuller i Jamie Lundmark.

U drugoj trećini Medvjedi su se vratili. Do 3:3 su stigli golovima Kennetha Macaulayja i Kylea Greentreeja. Ipak, do kraja trećine je Tyler Scofield vratio prednost KAC-u.

Produžetak Medvjedima donio je u 56. minuti drugim golom Greentree, a pobjedu je osigurao Francois Bouchard u četvrtoj minuti produžetka.

Na četvrtoj utakmici Ice Fevera skupilo se više od deset tisuća navijača, ali je većina navijača napustila Arenu sredinom treće trećine kako bi stigli pogledati rukometni dvoboj Hrvatske i Danske.

Medvjedi su drugi na ljestvici EBEL-a, a u nedjelju dočekuju Linz.