Može i bez Livaje: Kovačeva Hrvatska utrpala Lihtenštajnu pet komada!

HRVATSKA U21 reprezentacija porazila je mladu vrstu Lihtenštajna sa 5:0 i na najbolji način najavila sutrašnji ogled A-selekcija.

Izborniku Niki Kovaču laknulo je nakon uvjerljive pobjede, svoje prve u kvalifikacijama, posebno jer na raspolaganju nije imao Marka Livaju oko kojeg se posljednjih dana lome koplja zbog odbijanja poziva u mladu vrstu.

Izostanak Atalantinog napadača nadoknadio je bivši "dragovoljac" Bruno Petković iz Catanije koji je bio usamljeni napadač ispred Miličevića i Brozovića.

Pobjeda nije smjela doći u pitanje, posebno kada se pogledaju imena koja je na travnjak poslao Kovač. Dvadeset minuta trebalo im je da se zagriju, a u 23. je Marcelo Brozović otvorio "paljbu" golom za 0:1. Tek nakon odmora, u 56. minuti dodao je drugi, a onda se otvorilo i ostalima.

U 62. je zabio Petković, pet minuta kasnije i Mišić, a priču je zaključio domaći igrač Zimmermann od kojeg se lopta odbila u mrežu za 0:5.